Dzieci

Czego Jaś się nie nauczy – nauka ochrony klimatu od przedszkola

Czego Jaś się nie nauczy – nauka ochrony klimatu od przedszkola

  • 30.07.2018
  • /

Czego Jaś się nie nauczy – nauka ochrony klimatu od przedszkola + wywiad z Patrykiem Białasem katowickim działaczem miejskim prowadzi Olga Kostrzewska-Cichoń.

Czytaj dalej..
Małolatom wstęp wzbroniony

Małolatom wstęp wzbroniony

  • 15.01.2018
  • /

Dzieci z listą zakupów wypisaną przez rodziców to w sklepach spożywczych powszechne zjawisko. Kupują chleb, masło, mleko i słodycze. Rodzice wysyłają je na zakupy by nauczyć ich samodzielności. Jednak takie umowy zawarte między 12-latkiem, a sprzedawcą są nieważne. Właściciele sklepów muszą więc liczyć się z koniecznością zwrotu gotówki za tego typu transakcje.

Czytaj dalej..
Eko pielęgnacja maluszka od pierwszych dni życia

Eko pielęgnacja maluszka od pierwszych dni życia

  • 10.04.2019
  • /

Niemowlę wymaga wyjątkowo troskliwej pielęgnacji już od pierwszych chwil narodzin, dlatego do codziennego mycia, nawilżania i ochrony delikatnej dziecięcej skóry warto stosować niezwykle łagodne, przebadane dermatologicznie kosmetyki o możliwie najprostszym, naturalnym składzie ONLYBIO...

Czytaj dalej..

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł za darmo i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 24 godziny.