Nowe Media na targach RemaDays Warsaw 13-15.02.2019r.


Nowe Media na targach RemaDays Warsaw 13-15.02.2019r.
Miło nam poinformować, że w dniach 13-15 luty weźmiemy udział w Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku RemaDays Warsaw.

Miło nam poinformować, że w dniach 13-15 luty weźmiemy udział w Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku RemaDays Warsaw.
Jako oficjalny dystrybutor marki DTM Print w Polsce zaprezentujemy na nich najnowszą drukarkę do kolorowych etykiet firmy DTM Print. LX910e jest najbardziej zaawansowaną i najbardziej profesjonalną kolorową drukarką etykiet.

Co nam dają cyfrowe drukarki etykiet firmy DTM Print?

  • Możliwość druku kolorowych etykiet z fotograficzną rozdzielczością 4800 dpi.
  • Gwarantowaną jakość druku etykiet ze zdjęciami produktu, kolorową grafiką, wyraźnymi kodami kreskowymi oraz odwzorowanie najmniejszych nawet czcionek.
  • Pełną swobodę drukowania etykiet, czyli drukujemy jak i kiedy chcemy oraz w dowolnym nakładzie.
  • W pełni cyfrowy system przygotowania i druku etykiet: nie trzeba już wykonywać matryc, ponosić dodatkowych kosztów przygotowania poligraficznego, drukować „minimalnego nakładu” i tworzyć niepotrzebnych zapasów magazynowych.
  • Optymalne wykorzystanie potencjału produkcyjnego: zawsze aktualne projekty, natychmiastowa możliwość ich modyfikacji.
  • Brak oczekiwania w kolejce na realizację zlecenia.

Co jeszcze będzie można u nas zobaczyć?

Zupełną nowość na polskim rynku – drukarkę do wstążek PIY Ribbons. Drukarka do wstążek to urządzenie,  które pozwala Klientom w sklepie drukować wstążki z dedykacją dla swoich bliskich. Aktualnie jest to najnowszy trend w dziedzinie pakowania prezentów.
Z bliska będzie można również zobaczyć system FX500e firmy PRIMERA do foliowania i metalizacji etykiet.
Targi RemaDays to jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie. Targi organizowane są od 2005 r. i stale się rozwijają, rokrocznie przyciągając coraz większą ilość wystawców i zwiedzających. Ostatnia edycja przyciągnęła ponad 800 wystawców i 20 800 zwiedzających, w tym około 3000 z zagranicy, dzięki czemu impreza osiągnęła status kluczowej i największej pod kątem liczby zwiedzających imprezy targowej w Europie.
Targi RemaDays Warsaw to 11 sektorów kompleksowo opisujących rynek reklamy i druku:
 
W ramach powyższych sektorów uczestnicy targów zapoznają się z najnowszymi rozwiązaniami, topowymi produktami oraz światowymi trendami, co pozwala czerpać inspirację i zdobywać kompleksową wiedzę na temat dynamicznie rozwijającej się branży.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH NA NASZE STOISKO! Znajdziecie nas w hali F stoisko R20.
 
PTAK WARSAW EXPO AL. KATOWICKA 62, 05-830 NADARZYN, WOLICA 114D
 
Zespół Nowe Media

Powiązane artykuły

Nowości

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.