POEMAT: Agata Duma premiera utworu „Historia”


POEMAT: Agata Duma premiera utworu „Historia”
HISTORIA to nowy poemat Agaty Dumy, który ukazał się w sieci 28.02.2019 r. za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej autorki.

HISTORIA to nowy poemat Agaty Dumy, który ukazał się w sieci 28.02.2019 r. za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej autorki.

HISTORIA, to pierwszy poemat, który wchodzi w skład poematów i wierszy z jej drugiego autorskiego tomu poezji, którego wydanie jest zaplanowane pod koniec 2019 r.

Sam utwór można zinterpretować jako świeżość w połączeniu z zmysłowością. Przebija się tam nuta romantyczności mimo, że słowa mają moc. To forma wyrażenia siebie jak również postawa zrobienia dużego kroku naprzód i pójścia dalej.

Po raz pierwszy ten utwór możemy przeczytać w całości od 28.02.2019 r, chociaż, że na początku lutego pojawiły się krótkie fragmenty tego poematu w sieci, które można było przeczytać na blogu autorski: www.agatadumalive.wordpress.com

Tematem tego poematu jest osiągnięcie swoich marzeń mimo trudności jakie ofiaruje nam los. To nowa odsłona tego co może odkryć w drugim tomie poezji, którego nazwa nie jest jeszcze znana.

Fragment poematu:
 

Jaka piękna jest ta nostalgia,

Która pewnej nocy porywała mnie

Tak dobrze słyszę jej kroki,

Tak wyraźnie czują ją w sobie.

 

Jaki głęboki jest ten smutek,

Który odchodzi, ale zawsze wraca

W moich snach wydaje się być idealny

Nie chcę oprzeć się temu,

Chcę czuć to mocniej i mocniej!

 

Wiesz, że stojąc między marzeniami

Jestem tu wsłuchując się w bicie serce

Tak tylko oddychając w tej rzeczywistości

Jestem, a życie pisze kolejną historię.

 

I ja mówię, że już tego wystarczy

Podczas gdy idę bez obaw, ale z nadzieją

Tylko tak mogę biec tysiącem dróg

Wewnątrz czuję jak płonie to, aż do wieczności.

 Całość utworu można przeczytać za pośrednictwem strony internetowej: https://agatadumacrazylife.wordpress.com/2019/02/28/historia/

Powiązane artykuły

Nowości

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 48 godzin.