Jesteś tutaj

Wstążka, którą można wiele powiedzieć!


Wstążka, którą można wiele powiedzieć!
Długo oczekiwana nowość jest już dostępna na rynku polskim. Drukarka do wstążek firmy PIY RIBBONS to urządzenie, które pozwala Klientom w sklepie drukować osobiste wstążki z dedykacją dla swoich bliskich. To obecnie najnowszy na świecie trend w dziedzinie pakowania prezentów.

Zielonogórska firma Nowe Media wprowadza właśnie na polski rynek urządzenie, które z pewnością zainteresuje właścicieli kwiaciarni, delikatesów, sklepów jubilerskich, sklepów z winami, centrów prezentowych oraz wiele innych punktów z działalności usługowej.
Drukarka ta, to również narzędzie, które urozmaici i uatrakcyjni ofertę każdego sklepu, podniesie jego prestiż oraz w realny sposób przyczyni się do zwiększenia dochodów. Drukarka, dzięki automatycznie ustawianym logo, może również reklamować sklep na każdej wstążce.
 
Klient dokonujący zakupów w sklepie dzięki drukarce do wstążek w prosty i szybki sposób zaprojektuje, przygotuje i osobiście wydrukuje spersonalizowaną wstążkę prezentową dla bliskiej osoby. Ma również możliwość wyboru któregoś z domyślnych komunikatów z sześciu głównych kategorii, albo tworzenie własnych wiadomości z tekstem i emotikonami.
Dzięki temu, każdy upominek nabierze bardziej osobistego charakteru.
 
Sposobów na wykorzystanie wstążki jest wiele.
Sprawdzi się doskonale do przekazania życzeń, pozdrowień, gratulacji czy wyrazów uznania. Może być piękną ozdobą z życzeniami na butelkę z winem, dodatkiem do czekoladek czy bukietu kwiatów.

DLACZEGO WARTO?

  • Drukarka do wstążek umożliwia spersonalizowanie produktów w sklepie.
  • Klienci mogą uatrakcyjnić swoje prezenty, drukując przy kasie osobiste wiadomości na wstążkach prezentowych.
  • Klient może wybrać któryś z domyślnych komunikatów z sześciu różnych kategorii, lub tworzyć własne wiadomości z tekstem i emotikonami.
  • Istnieje możliwość dostosowania długości i szerokości wstążki oraz rozmiaru czy rodzaju czcionki.
  • Drukarki wstążkowe mogą być stosowane praktycznie we wszystkich branżach.
  • Masz możliwość reklamować swoją firmę na każdej wstążce, dzięki automatycznie ustawionym logo.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.druknawstazkach.pl 
 

Komentarze

262 artykułów

Witamy na naszym portalu z wartościowymi artykułami pogrupowanymi w różnych kategoriach. Tutaj możesz dodać artykuł za darmo i podzielić się nim z innymi użytkownikami internetu. Publikowanie własych artykułów to dobry pomysł na reklamowanie własnej marki, produktu czy strony internetowej.
Dbamy o to, żeby wszystkie artykułu na naszej stronie były napisane poprawnie, zgodnie z założeniami SEO, gramatyką oraz etykietą internetową. Zapraszamy do dodawania swoich artykułów - publikacja ich odbywa się zazwyczaj szybciej niż w 24 godziny.